Srpen 2013

Kresby

31. srpna 2013 v 11:20 | Kay |  Výtvory
Takže včera se mi už nic nechtělo, tak je to tu teď. Nečekejte nic extra ;)

30. srpna

30. srpna 2013 v 16:49 | Kay |  Deník
Předposledního srpna. Každý tyto dny vnímá jinak. Někdo se těší, až se zase uvidí s kamarády, začne se něco dít, bude škola (sice otravné učení, ale lepší, než ten stereotyp doma), pro intráky únik z toho světa, kterému utekli a pro některé je to jen dalších deset měsíců opruzu ve škole, nedostatek přátel, protože každý je někde jinde na škole nebo v jiných městech daleko a tak. Nevím, jestli naštěstí, nebo bohužel, ale patřím do první skupiny. Tu doma moc přátel nemám (byla jsem jednou na slučáku, třikrát venku s bývalým spolužákem a to jen díky tomu, že jsem mu kupovala cigarety a včera s kamarádkou), doma to není nic moc...pochopte, hádky nejsou to pravé, co by holka v šestnácti letech chtěla, když má svých problémů nad hlavu, ale tak..žila jsem v tom celý život a jak jsem si zvykla, že to není, tak mě to ještě víc ničí. Tam mám přátele, kteří mě berou takovou, jaká jsem a to nejsem zrovna nejlepší člověk na přátelení se, povídání, lásku,...Těším se, že na intru mě nikdo víceméně nebude hlídat, nebude vyptávat, jen občas se matinka SMSkou nebo hovorem otáže, jak se mám a stejně vím, že je jí to úplně jedno.
Na jaře možná pojedu na deset dní do UK, do Londýna. Takový splněný sen :). Doufám, že z toho rodiče ještě nevycouvají, když už mi to slíbili, ale nikdo nikdy neví, ještě když pořád staví a není jisté jestli budou peníze a já s těmi necelými třemi tisíci z brigády nemůžu moc přispět, takžee...:/// Snad mi to naši dovolí a zaplatí :)...Zase mám takové blbé období...že prý puberta xD! V šestnácti mi začíná puberta vážení xD! No nič. Prostě nevím, co se sebou. Děje se hrozně moc věcí a já to nějak psychicky nemůžu unést. Problémy doma, s kluky, s pověstí (mfg, člověk udělá jednu chybu a řeší se to, jak kdyby to snad nebyla moje věc -_-), škola, víte jak. Sice jsou ještě prázdniny, ale já už se starám na to, jak to bude s matematikou.
Až dopíšu toto, tak možná něco napíšu k tématu týdne, ale ještě nevím, zda mě něco napadne. Pokud to dobře půjde, a já budu víc psát (víc než 1 za tři měsíce), tak možná přidám první kapitolu mé "něco jako povídky" a taky bych mohla přidat ukázku nějakého mého výkresu oO, ale kreslit ani psát moc neumím, no, ale každý není dokonalý a když to nikomu neukážu, tak se nedozvím, jeslti je to opravdu tak špatné, jak si myslím.

Kay Líbající

2:37

21. srpna 2013 v 20:22 | Kay |  Deník
Viděla jsem film Two Thirty 7 (2:37). Je to celé o tom, že každý člověk má svoje problémy a vždy je tu někdo, komu se můžeme svěřit, takový "vrba" a ta vždy pomůže, jenže o ni se nikdo nezajímá, každý je zahleděný do svých problémů a ostatní neřeší. Ta slečna "vrba" mi moc připomíná mě.