2:37

21. srpna 2013 v 20:22 | Kay |  Deník
Viděla jsem film Two Thirty 7 (2:37). Je to celé o tom, že každý člověk má svoje problémy a vždy je tu někdo, komu se můžeme svěřit, takový "vrba" a ta vždy pomůže, jenže o ni se nikdo nezajímá, každý je zahleděný do svých problémů a ostatní neřeší. Ta slečna "vrba" mi moc připomíná mě.


Každý za mnou přijde, svěří se, já pomůžu, pokud je to v mých silách a život jde dál, ale co skrývám pod náramky, dlouhhými rukávy a kalhoty, úsměvy a smíchem, na to nikdo nepřijde, nikoho to nezajímá a halvně...nikdo si nevšimne.
Je to dost kruté, že si nikdo ničeho nevšimne. A je to celé jen o sobeckosti lidstva. Někdy bych chtěla zkusit sednout si ve škole na chodbu, vytáhnout žiletku a kreslit si po zápěstí :). Schválně kolik lidí, by se upřímně staralo o to, co mi je. Každý by se asi zděsil krv a žiletky, ale to by bylo asi tak celé, pokud by si vůbec všimli. Hlavně, že každého štve, že támhleta je tlustá, ten je gay, ten je nemocný a proto nedokáže to, co ostatní. Ano, na posměch si každý čas najde, ale na pomoc lidem, kterým se posmívají, to čas nemají, ani zájem. Protože co by z toho oni měli? Nic! A dobrý pocit, nový přítel a čisté svědomí nic není? Fuckin'system.
Lidi jsou zlí.
Lidi jsou k ho*nu.
Neumí se starat o nic jiného než o sebe.
A my, kteří se staráme, jsme ti "vlezlí" a "špatní" a přitom chceme jen pomoct.
Smutné.

Nikomu by se nic nestalo, kdyby se na vteřinku zamyslel, co by na to řekl on, kdyby ho někdo urazil tak, jak to právě on plánuje. Hned by bylo na světě lépe, protože nikdo nechce být urážen a každý by si to hned rozmyslel, ale jak donutit lidi myslet?
Nevermind. Prostě každý rok přibude pár dětí na seznamu sebevražd mladistvých.
Pro zajímavost...ta slečna ve filmu se zabila. Sice dost stupidním způsobem uznávám. Nůžky...no, no, no baby.
Pro dnešek stačí, vztekám se nad filmem, God! A moc nevím, do jaké rubriky to dát oO...asi deníčkovej kec.
A pro začátek, já jsem Kay :).


xoxo angry Kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama