Září 2013

MCR

22. září 2013 v 20:19 | Kay |  Knihy, filmy, hudba
Takže, jak jistě víte, je to už půl roku ode dne, kdy Gerard Way ohlásil, že My Chemical Romance končí. Byla to docela rána a myslím, že to hodně lidem zasáhlo do života. Každopádně si myslím, že můžeme být rádi, že vůbec kdy existovali a jejich hudba bude pořád, tu nám nikdo nevezme, ani jejich myšlenky, nic. Myslím, že každý si z jejich hudby a názorů vezme to, co potřebuje a vzpomene si. Tak nějak jsem si vzpomněla, že jsem chtěla psát dpis Gerardovi. :) Asi se do toho příští týden znova pustím a tentokrát ho doopravdy pošlu. Nezáleží na ttm, že tam budou chyby, bude to trapné a tak, ale o to, že bude vědět, že nějaká holka z Česka je mu vděčná za jeho tvorbu a za to, jaký je.
Gerard Way
Mike Way
Frak Iero
Ray Toro
Hrdinové ztracených lidí.
Tvrůci nových názorů, hudby a idolové.

A nakonec písnička, kterou by snad každý Killjoy chtěl na svém pohřbu :D

My Chemical Romance - Helena
Enjoy.
Vaše Kay.

Ill kitty

21. září 2013 v 13:39 | Kay |  Deník
Tak jo. Nic se mi poslední dobou nechce. Ale fakt vůbec. Sedím, čumím a nic nedělám...už mě to nebaví, cože je dost vtipné, když mě nebaví to, že nic nedělám a nechce se mi nic dělat. achjo...ani písničky už mě moc nebaví, asi umřu na nudu (hah...asi budu první ^_^)
Hrůza. Pořád v okolí někdo smrká, kýchá, kašle a ty pitomé bacily nemají na práci nic lepšího než se přenášet na další a další lidi. Když se z toho konečně začínám vyhrabávat, tak přijde další nachcípanej človíček, já to zase chytnu a je to v háji. Vážně je super být 3 týdny v kuse nachlazená a nemoct se z toho vyhrabat. Měla bych zůstat doma..asi. Jo, měla. Jenže nevím, kdo by mě omluvil ve škole a schoval u sebe doma, protože tady zůstat nemůžu a radši umřu než abych tu dobrovolně zůstala...stejně by mě tu nenechali. achjo....proč mám tak pitomou rodinu?
No nic..
Nějak to musím přežít.
Nepůjde za mě někdo do školy?

Ne, už mě to nebaví...zase. A to jsem chtěla psát. Vážně mě nic nebaví. Vůůůbec. achjo

(možná někdy příště) Kay

Titulek článku nesmí být prázný.

9. září 2013 v 17:10 | Kay |  Deník
Moc epický nadpis, já vím. Nechce se mi přemýšlet, ale mám plnou hlavu myšlenek, jak zvláštní. Ale čemu se divit u člověka jako jsem já.
Myšlenky, které mi pobíhají po mozku, jsou strašně zmatené, jako já. Poslední dobou se nic moc neděje, ale já mám takovou super vlastnost, že se nic dít nemusí a já jsem v prdeli háji z věcí, které se stali dávno a nedokážu se s nimi smířit. Ono to jde taky těžko, když to pořád někdo vytahuje, vyptává se, rýpe a člověk nemá klid. Taky je to možná tím, že si vše moc beru. Mě jen tak nikdo nevytočí a nenechám na sobě nikdy nic znát, ale to, co se děje uvnitř mě. není úplně v pořádku...vůbec není.
Jedna chyba - rok v háji.
Druhá chyba - život v háji.
Třetí chyba? Ta přijde, ale fakt nevím, co chce ještě ničit. God!

Je zvláštní, jak může mít člověk s jedním časovým úsek, událostí nebo tak, tak úzkou spojitost příjemné a ošklivé věci. Dva dny. Oba super. Noc na nic. Bylo to tam krásné a pak...pak mi najendou došlo, co jsem vlastně provedla. Vše dnes mohlo být jinak. Mohlo..
Chju..
Že prý "Chybovat je lidské, odpouštět božské."
Podle mě nejsem člověk a on je víc než Bůh.
Zaslepená láska
Na nic láska
Přestávám na ni věřit...na pravou oboustrannou lásku...neznám ji, nepoznám ji, nevěřím v ni.

Bože...takové žvásty o blbé lásce. Nač vlastně je? Nějaká chemická reakce mezi lidmi, kdo to má chápat? Nejsem chemik. (i když jsem mohla být xD) no co už, třeba se taky dočkám (už po tom vlastně ani moc netoužím, divné)

Už mi z té školy trochu jebe. No, nejen ze školy, ale to už nechcme být.
Chodím tam týden a už mě každé odpoledne bolí hlava, ráno jsem navrčená, při životě mě drží cigára a litry vody. To je zas strava jak prase. Sem tam jídlo, a pití, pití, cígo, pití, pití, cígo. Maraton k smrti. A to jsem chtěla přestat kouřit. Líná a neschopná ^_^

Mám kotě doma :3 takové ňůňo...chybí mi tu ://

Vážně bych měla zkončit..nebo skončit? Bože! Už mi to leze na mozek. Zabijte to, než to naklade vajíčka. xD (klid, děti mít nebudu, lidstvo ušetřeno)..zase super vtipná xD

bye, Kay

Cesta

1. září 2013 v 22:21 | Kay |  Deník
Tak jsem konečně na intru. Dorazila jsem asi před hodinou po super cestě. :D Prvně jsme odvezli sestru na její intr a pak nás čekala třičtvrtěhodinová cesta sem. Těšila jsem se, jak si ještě půjdu zaběhat, poslouchala písničky a koukala kolem na ubíhající svět. Přišla první objížďka, super, tak tam bdeme o chvíli déle. Za chvíli další, taťka nějak divně odbočil, ale dobrý. Najednou mamka zjistila, že jedeme nějakým divným směrem. :D Tak jsme se začali vymotávat, potkali dalších asi 5 objížděk a uzavírek, stavili se pro něco na benzínce a dojeli konečně sem. :D Vážně vtipný vidět, jak to mamce rvalo nervy, že jsme dojeli tak pozdě. Ale co už, musí si zvykat.
Jinak, lidičky, mám boží náladu, těším na zítra a věřím, že všechno bude zase fajn. :)
Ale uvidím jeho...lálalá...i na Kay dolehla neopětovaná láska (jaká jiná) a je z toho na nervy. -_-
Jsem utahaná z cesty a vůbec nechci přemýšlet, takže dobrou noc a dobrý start do nového školního roku. :)