Titulek článku nesmí být prázný.

9. září 2013 v 17:10 | Kay |  Deník
Moc epický nadpis, já vím. Nechce se mi přemýšlet, ale mám plnou hlavu myšlenek, jak zvláštní. Ale čemu se divit u člověka jako jsem já.
Myšlenky, které mi pobíhají po mozku, jsou strašně zmatené, jako já. Poslední dobou se nic moc neděje, ale já mám takovou super vlastnost, že se nic dít nemusí a já jsem v prdeli háji z věcí, které se stali dávno a nedokážu se s nimi smířit. Ono to jde taky těžko, když to pořád někdo vytahuje, vyptává se, rýpe a člověk nemá klid. Taky je to možná tím, že si vše moc beru. Mě jen tak nikdo nevytočí a nenechám na sobě nikdy nic znát, ale to, co se děje uvnitř mě. není úplně v pořádku...vůbec není.
Jedna chyba - rok v háji.
Druhá chyba - život v háji.
Třetí chyba? Ta přijde, ale fakt nevím, co chce ještě ničit. God!

Je zvláštní, jak může mít člověk s jedním časovým úsek, událostí nebo tak, tak úzkou spojitost příjemné a ošklivé věci. Dva dny. Oba super. Noc na nic. Bylo to tam krásné a pak...pak mi najendou došlo, co jsem vlastně provedla. Vše dnes mohlo být jinak. Mohlo..
Chju..
Že prý "Chybovat je lidské, odpouštět božské."
Podle mě nejsem člověk a on je víc než Bůh.
Zaslepená láska
Na nic láska
Přestávám na ni věřit...na pravou oboustrannou lásku...neznám ji, nepoznám ji, nevěřím v ni.

Bože...takové žvásty o blbé lásce. Nač vlastně je? Nějaká chemická reakce mezi lidmi, kdo to má chápat? Nejsem chemik. (i když jsem mohla být xD) no co už, třeba se taky dočkám (už po tom vlastně ani moc netoužím, divné)

Už mi z té školy trochu jebe. No, nejen ze školy, ale to už nechcme být.
Chodím tam týden a už mě každé odpoledne bolí hlava, ráno jsem navrčená, při životě mě drží cigára a litry vody. To je zas strava jak prase. Sem tam jídlo, a pití, pití, cígo, pití, pití, cígo. Maraton k smrti. A to jsem chtěla přestat kouřit. Líná a neschopná ^_^

Mám kotě doma :3 takové ňůňo...chybí mi tu ://

Vážně bych měla zkončit..nebo skončit? Bože! Už mi to leze na mozek. Zabijte to, než to naklade vajíčka. xD (klid, děti mít nebudu, lidstvo ušetřeno)..zase super vtipná xD

bye, Kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 neverbeanother neverbeanother | E-mail | Web | 13. září 2013 v 17:33 | Reagovat

Mě sice dokáže vytočit hodně věcí a stejně se toho uvnitř mě odehrává tolik...jsem schopná přemýšlet nad tolika věcmi zároveň, pořád jen přemýšlím..pak mám z toho hlavu jak balon :-? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama