Zakázaná láska

17. října 2013 v 17:25 | Kay |  These things
Tak jsem se zas rozhodla něco sem dát. Nějak nemám čas, náladu ani dostatečný příštup k netu na to, abych sem něco psala, mrzí mě to, ale co už. Nebudu nic slibovat, když to nemůžu zaručit, takže buď ještě napíšu třeba dnes nebo zas za týden/dva týdny/měsíc.
Štve mě škola, štve mě kámoš, štvou mě kluci a ztrácím nervy. K tomu přestávám kouřit, takže jsem vyklepaná jak blbec a škrabu si svědící ranky....co já jsem to za magora? o.O
no nic...trošku pokus o yaoi min. 15+!!
Enjoy, your nervous, lazy Kay

Probouzím se, ještě je tma. Otevřu oči a spatřím vedle sebe to nejkrásnější stvoření na světě. Mého mladšího Brášku. Vím, že to není správné, to co spolu děláme, ale je to krásné.
Chvíli pozoruji jeho obličej a pak mi to nedá, musím ho pohladit po černých vláskách, které jsou tak jemné…a políbit na ty krásně rudé pootevřené rty. Skloním se k němu a přitisknu své rty na ty jeho. Zavrtí se, ale nevzbudí. Špičkou jazyka olíznu spodní ret a jemně jej skousnu, nechci ho ještě úplně vzbudit, proto ho dále líbám jen jemně. Jazýčkem prozkoumávám vnitřek jeho úst a lehce mu do ní vzdychám kdykoliv se dotkne můj jazyk jeho. Cítím, že mi jsou kalhoty od pyžama těsné, podívám se níže na svého brášku a zjistím, že je na tom podobně.
Hladově se vrhám na Bratrovy rty a budím ho, chce něco říct, ale nedám mu šanci, zaplním jeho rty mými. Když už mi dochází vzduch, oddálím se od něj a podívám se mu do očí: "Dobré ráno, Bráško."
"Opravdu dobré." Usměje se na mne a já ho musím znovu políbit.
Na rozdíl ode mne spí v tričku a trenkách, lehnu si vedle něj a rukou se dostávám pod tričko a jemné hladím jeho obnažený hrudník a bříško. Když zavadím o jednu z jeho bradavek, prohne se a slastně zavzdychá, usměji se a tričko mu úplně sundám. Natáhnu se k nočnímu stolku a vytahuji pouta a šátky, což Bráška nevidím, protože má zavřené oči. Převážu mu přes ně jeden z šátků, druhý použiji jako roubík a pouty ho připoutám k posteli. Začne kňučet a kopat. Políbím ho na krk a do ouška mu vzdychnu: "Neboj se maličký, neublížím ti." a surově se vrhnu na jeho bradavky, jednu mu líbám a druhou hladím bříšky prstů. Občas ho kousnu nebo zatahám a on jen vzdychá, jak jen mu to roubík umožní.
Opouštím jeho bradavky a cestičkou z polibků se posouvám přes bříško k lemu trenek, které mu v mžiku sundám dolů. Podívám se na tělo pode mnou, tak krásný může být jen on. Kloužu pohledem po jeho zarudlé tvářičce, krku s červenými otisky po mých zubech, nepravidelně se zdvíhající hrudi až k jeho nahoru se tyčící chloubě. Skláním se k jeho penisu, který nejprve po celé jeho délce olíznu špičkou jazyka a poté chvíli honím rukou. Když je jeho erekce maximální, olíznu kapičku touhy z jeho žaludu a maličký se proti mně prohne, usměji se a vezmu si ho celého do úst. Pohybuji se jemně nahoru a dolu, občas přidám zoubky a jazyk. Bráška vzdychá, prohýbá se a já jsem rád, že se mu to líbí.
Po chvilce se od jeho penisu přesunu k maličkému růžovému otvoru, který mě tolik láká. Kroužím kolem něj špičkou jazyka a Bráška zadečkem přirazí proti mně. Chytím si ho a lížu mu otvůrek, dokud není pořádně vlhký, ze stolku vezmu lubrikant a rozetřu si ho na prsty, postupně do něj strčím všechny tři a jemně se v něm pohybuji. Bráška vzdychá a mě jeho vzdechy přivádí k šílenství, nejraději bych si ho okamžitě vzal, ale nechci mu ublížit.

Když už je podle mého názoru připravený, rozvážu mu oči, vyndám roubík a hladově ho líbám, při tom hladím jeho rozevřená stehna a roztahuji mu je od sebe co nejdále. Hladím ho kolem zadečku a penisu, vzdychá mi do úst a já vím, že už je správná chvíle. Několikrát si přejedu rukou po erekci a poté nasměruji špičku penisu na malý růžový otvůrek mého Bratra. Jemně přirazím, a když Bráška nic nenamítá, začnu přirážet nejprve v pomalém, ale postupně zrychlujícím se tempu. Pokoj je naplněn vzdychajícími hlasy, naše srdce bijí neskutečně rychle. Mezi přírazy uchopím Bráškův penis do ruky a snažím se mu udělat dobře. Cítím, že se blížím k vrcholu a k tomu přizpůsobuji i tempo své ruky. Netrvá to dlouho a Bráškovo bříško je pokryto spermatem stejně jako jeho zadeček. Vyčerpaně padnu na postel vedle něj, obejmu ho a užívám si jeho blízkost. Naše láska je odsuzovaná a špatná, ale bez ní bych nemohl žít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama