Listopad 2013

Nervous

12. listopadu 2013 v 20:09 | Kay |  Deník
Je úžasné, když se někomu snažím pomoct, ale on nechce, nenechá mě a pak si stěžuje, že je totálně v háji a zas se ničí, zdrhne a je bůh ví s kým celou noc a ani není schopný se ozvat -.- a pak napíše v 5 ráno 7 SMS -.-! Opravdu zbožňuji tuto vlastnost mého nejlepšího kamaráda. Nedokáže pochopit, že se s ním opravdu chci bavit a ty občasný hádky neznamenají, že ho nesnáším a nechci! Poslední dobou zase každý, když potřebuje, tak si ke mně cestu najede, ale jak je v pohodě, tak ani neví, jak se jmenuji. ^_^ Vážně, lidi jsou hrozný svině. Když se to vezme kolem a kolem, tak opravdu každý. Neznám člověka, který by se nikdy na nikoho nevykašlal, ano, i já to dělám, ale to už fakt musí být stav nouze, protože vím, jaké to je a nechci, aby to zažívali i lidé, které mám ráda nebo je skoro ani neznám, ale prostě pomoct chci, prostě nechci, aby lidé byli smutní, v depresi a něco si dělali, kouřili víc než normálně nebo chlastali. Chlast...taky kapitola sama o sobě... Bože!! To je jedno už...nechce, tak nechce, jen mě to mrzí, nechci, aby se trápil, mám ho ráda, ale on to prostě nechápe. and about my crush... Krásné, když mi jeden den říká zlato a druhý mě ani nepozdraví -.- a je udělaný z prvaček, které vypadají na 12, i s 20 kily make-upu váží 35 kilo a jsou s odpuštěním ku**ičky! Nejsem svatá, podělala jsem to, vím to, ale on ví, že taková nejsem, ví to! Tak co vidí na nich, když mi tvrdil, jak se mu líbím, má mě rád,...a slíbil mi pusu! Už dávno..o prázdninách, ale slíbil. Achjo...řeším tu...blbosti, sorry. Je čtvrtletí, matika na nic, v úterý čtvrtletka ^_^ asi radši skončím ze střechy školy, než abych to šla psát a pak ještě rodičák, taky super, zas bude zjeb jak něco a při tom za nic, protože i s trojkou z matiky jsem nejlepší ve třídě, jenže si to vysvětlujte rodičům dokonalé, geniální dcery a naprostého flákače jako jsme já (nejsem flákač! jen nemám sestřin mozek a nadání) a když nás odmalička srovnávají a já jsem samozřejmě vždy to špatné, divné, neposlušné, zlé dítě, které si ničeho neváží a dělá vše špatně.... Asi jdu spát, jsem nějak mimo.. Mějte se, Kay

Mitchell Adam Lucker

1. listopadu 2013 v 6:17 | Kay |  Knihy, filmy, hudba
Před 29 lety a 11 dny začal život jednoho, pro mě významného, muže. Před rokem skončil. Mitchell Adam Lucker byl hlavním zpěvákem a zakladatelem deathcorové skupiny Suicide Silence. Jeho specifický hlas a dovednosti s ním ho proslavili. Ale nejen to. Jelikož trpěl psychickými problémy, tak se snažil alespoň svojí hudbou pomáhat lidem, kteří mají podobné problémy.Byl vzorem mnoha lidí, jak už těch, kteří mají rádi hudbu SS, tak ti, kteří jen znali jeho. Jeho myšlenky, názory,..

Byl to velký člověk. Hrdina s velkých srdcem a dobrou duší. Jeho hudba působí jako lék. Pro někoho je to pouze nesmyslné řvaní, pro mě je to něco, co mi dodává sílu a "vyřve se" za mě. Svět bez něj je ponurý,a le my se musíme naučit žít bez něj. Zanechal zde něco, co jen tak nezmizí. Hudbu, názory, stopu a dceru Kenadee, která je podporována všemi, kteří ho znali.

Svět ztratil legendu.
Svět ztratil hrdinu.
Ale ON tu s námi pořád je a vždy bude.

Mitchell sice trpěl poruchami a byl závislý na alkoholu, který já osobně nesnáším a toto je jeden z dalších důvodů, ale ani to mě neodradí od toho, milovat ho. Nezáleží na tom, jaké problémy měl, jak je řešil, ale na tom, co měl v srdci. Také své problémy neřeším zrovna dobrými zoůsoby, ale co s tím nadělám? Jsem prostě hloupá a nic víc, ale pomáhá to, což mi stačí. Jen zbydou jizvy a špatné zdraví, které mám i bez kouření. Brzy se s ním setkám. S deathcorovým andílkem Mitchellem. A s mnoha dalšími lidmi, kteří zemřeli dřívě než měli a byli legendami. I se svou tetou. A s mým milovaným psem a se všemi, které jsem milovala a miluji, ale nemůžou tu být se mnou.Chybíš tu. Nikdy nezapomeneme a doufám, že jsi na lepší místě, odkud nás všechny a hlavně Kenadee s Jolie sleduješ a dáváš na nás pozor.

Kay (držící smutek)