Mitchell Adam Lucker

1. listopadu 2013 v 6:17 | Kay |  Knihy, filmy, hudba
Před 29 lety a 11 dny začal život jednoho, pro mě významného, muže. Před rokem skončil. Mitchell Adam Lucker byl hlavním zpěvákem a zakladatelem deathcorové skupiny Suicide Silence. Jeho specifický hlas a dovednosti s ním ho proslavili. Ale nejen to. Jelikož trpěl psychickými problémy, tak se snažil alespoň svojí hudbou pomáhat lidem, kteří mají podobné problémy.Byl vzorem mnoha lidí, jak už těch, kteří mají rádi hudbu SS, tak ti, kteří jen znali jeho. Jeho myšlenky, názory,..

Byl to velký člověk. Hrdina s velkých srdcem a dobrou duší. Jeho hudba působí jako lék. Pro někoho je to pouze nesmyslné řvaní, pro mě je to něco, co mi dodává sílu a "vyřve se" za mě. Svět bez něj je ponurý,a le my se musíme naučit žít bez něj. Zanechal zde něco, co jen tak nezmizí. Hudbu, názory, stopu a dceru Kenadee, která je podporována všemi, kteří ho znali.

Svět ztratil legendu.
Svět ztratil hrdinu.
Ale ON tu s námi pořád je a vždy bude.

Mitchell sice trpěl poruchami a byl závislý na alkoholu, který já osobně nesnáším a toto je jeden z dalších důvodů, ale ani to mě neodradí od toho, milovat ho. Nezáleží na tom, jaké problémy měl, jak je řešil, ale na tom, co měl v srdci. Také své problémy neřeším zrovna dobrými zoůsoby, ale co s tím nadělám? Jsem prostě hloupá a nic víc, ale pomáhá to, což mi stačí. Jen zbydou jizvy a špatné zdraví, které mám i bez kouření. Brzy se s ním setkám. S deathcorovým andílkem Mitchellem. A s mnoha dalšími lidmi, kteří zemřeli dřívě než měli a byli legendami. I se svou tetou. A s mým milovaným psem a se všemi, které jsem milovala a miluji, ale nemůžou tu být se mnou.Chybíš tu. Nikdy nezapomeneme a doufám, že jsi na lepší místě, odkud nás všechny a hlavně Kenadee s Jolie sleduješ a dáváš na nás pozor.

Kay (držící smutek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -S -S | Web | 6. listopadu 2013 v 17:39 | Reagovat

RIP Mitch ://
škoda ho, Suicide Silence som mala rada :)aj mám..aj ked som ich začala počúvať až po jeho smrti :/ fakt je až moc nespravodlive niekedy že taký dobrý speváci museli zomrieť tak mladý :/ tiež Mitch :// legends never die! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama