Únor 2014

Confused

26. února 2014 v 11:22 | Kay |  Deník
Mám hlavu plnou myšlenek a nedokážu je dostat ven. Připádám si, jak kdyby mi někdo vzal mozek a vrátil mi půlku. Sedím nad otevřenou knihou, mám puštěné Impending Doom a sedím, koukám a najednou se proberu a za pět minut to samé. A na co myslím? Na nic! To je to...nedokážu myslet vůbec na nic. Mám v hlavě jen černočerné prázdno, které se velmi hlasitě a neodbytně hlásí o mou pozornost a tak ji tedy má.
..cause I don't know what's wrong with me. That's the problem.
Normálnímu člověku z toho vstávají vlasy na hlavě a se mnou to ani nehne. Co se mnou je? Jsem jak v bublině. Nic se mnou nic nedělá. Píšu, píšu, píšu a ani nevím co. To zas budou srance na entou. Co je za den? Středa, že? Normálně všichni jásají, že je středa...víte co, přelom týdne a já si vždy ve středu uvědomím, že budu brzo muset zase sem. Zpátky "domů". Už to není můj domov, doma jsem tam. Jenže to nikdo nechápe. Nepochopí, protože nikdo neví. Nikdo vědět nebude. Stejně to nikoho nezajímá. Kruci -.- začala jsem o hudbě, že? Tak tady je to moje slavně "blití do kapuce/mikrofonu", když to od někoho slyším, tak mám chuť mu jednu vrazit, ale já jsem hodná, já lidi nemlátím.
Impending Doom - Murderer
...A reality beyond our eyes
In an unseen world
The Antichrist will fall
The future written in the past
A prophecy of everything ending..
Fakt nevím, proč mě ten text zaujal. Se musíte zeptat mého mozku. Se mnou se ten hajzl nebaví -.-
Bože...co jsem to zas napsala? Bylo by lepší to celé smazat, ale sedím tu a píšu to už půl hodiny. Pfff.. -.- Budu si muset jít udělat oběd, v tomhle stavu možná tak vyhoříme...aspoň už chcípnu ^_^ Jsem magor..xD
Přečetla jsem to Těžší než nebe! A mám zase fangirl období xD Loni to byl Nikki Sixx a letos Kurt Cobain. Chtěla jsem o tom napsat článek, ale nějak se mi nechce xD Taky jsem přečetla Smrt je mým řemeslem. Jestli někho zajímá 2. světová, tak by si to měl přečít. Jsem to dala jedním dechem a O.O Je to o Rudolfu Langovi, který díky tvrdé výchově svého otce nebyl schopný neuposlechnout rozkaz. Vystavěl plynové komory, vymyslel to s cyklonem B a postavil pece. Když mu u soudu řekli, že zabil tolik lidí a ani nemrkl, tak prohlásil, že jen plnil rozkazy. Ještě větší psychopat než Hitler. A to jsem netušila, že to jde. Teď čtu thriller od Deana Koontze, jmenuje se to Manžel a zatím dobrý. :) Včera jsem kukala na Ending Is the Beginning: The Mitch Lucker Memorial Show a je to luxusní. Jsem si u toho pobrečela xD a přitom čela Manžela. Hlavní hrdina je Mitch, jak příhodné a ironické.
Jsem si krelsila! Některý den minulý týden oO
"Kvalitka" já vím, ale chtěla jsem se pochlubit jak "chytrý" mám mozek xD jak mě toto napadlo bych chtěla vědět i já sama xD
Pak jsem ještě kreslila smrtku :3 ale tu až někdy jindy xD
To by asi stačilo. Moožná budu mít dneska zátky noťáska i s pamětí, takže všechno moje psaní bude zpět u mě a já budu moct pokračovat. Jak jsem doma, tak na to mám úplně náladu, ale když to nemám, tak nemůýu psát, protože zas nevím, že jo.

Končím.

xoxo Kay

So close, so far, I'm lost in time

21. února 2014 v 15:46 | Kay |  Deník
Byla jsem u doktorky a dostala další antibiotika -_- a sestřička si zahrála na upíra. Tolik krve, kolik mi vzala dnes, mi snad ještě nebrala. Je mi z toho špatně a to mám normálě odběry krve ráda (jsem magor a vím to o sobě). Poslední dny jsou strašně zmatené. Nebo jsem zmatená jen já a vše kolem mě je normální. Asi záleží na úhlu pohledu.
Zamilovala jsem se do písničky Síla starejch vín od Škworů. Nikdy jsem českou tvorbu moc nemusela, ale občas mám prostě náladu na tu naši řeč a když tu náladu mám, tak poslouchám právě Škwory. Mají krásné texty, zpěvák má boží hlas a kluci skvěle hrají. Občas si poslechnu ještě Arakain, abych nezapomněla. Hudba je poslední dobou to jediné, co mě zajímá. A co mě baví. Vždy si pustím nějaký film a za deset minut ho naštvaně vypínám, protože mi leze na nervy. Stal se ze mě nervák.
Za to můžou oni. Nechci tu být. Nechci tu být, když jsou tu oni. vrrr -_-
Hrozně smysluplné, ale hlavně, že já vím, co kecám.
Tohle vylévání duše mi dělá dobře. Vždy jsem si psávala deníky, ale nějak už na to není čas a tak. Kdybych psala deník na intru, tak na mě akorát budou čumět jako na blbce a já se budu strachovat o svá tajemství, protože mám o co.
Jednu výhodu to má, že jsem doma. Neuvidím ho ještě týden. O týden později budu mít srcde v krku a motýlky v břiše. Jak já to nesnáším.. -_- achjo..
Dnes jsem byla v knihovně :) Takové zlepšení nálady po té doktorce :) Půjčila jsem si Těžší než nebe, Feťáka, Smrt je mým řemeslem (aano, jsem prostě fasinovaná druhou světovou válku a koncentráky), pak thriller od Koontze a Anděle a Démony anglicky :) pořád se snažím číst anglicky, ale jen stažené knihy v pdf a prostě se mi na počítači nečte dobře. Zkusím teda takhle, třeba to půjde. :)
To Těžší než nebe je o Kurtu Cobainovi. Jeho životopis. Včera by mu bylo 47 a já si nemůžu pomoct, ale přijde mi zvláštní, že je Kurt o 30 let starší než já. Mám ho zafixovaného jako dvacetisedmi letého a méně. To je tak, když legenda umře mladá.
Mám teď strašně inteligentní chvilky. Občas bych si dala přes...mozek? O.O za ty myšlenky. Jsi moc malá na takové věci...:/
Zase nic o ničem..heh...asi to tak bude vždy. Možná pak napíšu někdy něco o nějaké knížce...mám ráda knihy. Útěk od těch sraček tady všude. Hudba a Knihy. Dva odlišné světy, které ti nikdo nemůže vzít. :)
Sice titulek je z Justify, ale teď mi jede tahle, tak sem hodím tuhle. :) Občas mívám náladu na Lauriho hlas :) A navíc je moc pěknej :3

...You told me, my darling
Without me, you're nothing
You taught me to look in your eyes
And fed me your sweet lies...
xoxo Kay

Předstírali jsme, že jsme šťastní, abychom zapomněli, že nejsme...

19. února 2014 v 17:15 | Kay |  Deník
...a že jednoho dne zemřeme.
Nuria Amat - Ať na mě prší život
Filosoficko-psychologická kniha, na kterou musí být ta správná nálad. A ta je zrovna dnes.
Jsou tací, kteří by po pěti stránkách řekli, že je to blbost a nevidí v tom smysl a nebo takoví, jako já a fascinují je filosofické kecy. Jde o vyprávění ženy, které umřel otec spisovatel, macecha je na ni vysazená a matka jí umřela, když byla malá. Je to kniha, ve které musíte číst mezi řádky. Musíte cítit, co cítí autorka a chápat, co chápat máte, jinak je to o ničem. Mám dny, kdy mi přijde, že jsem se měla narodit v některé z dob vrcholu filosofie. Za dob Sokrata, Aristotela, Platona nebo třeba Nietzsche. Ne v téhle době, kdy jsou lidé líní přemýšlet, číst, učit se novým věcem. Mám v hlavě moc myšlenek. Více než bych chtěla. Jenže koho to zajímá? Praštěná teenegerka, která chce být zajímavá a neví o čem mluví. Jenže já moc dobře vím, o čem mluvím. Chápu svět. Chápu společnost. Chápu věci, které ostatní nechápou a když jsem dlouho bez "škodlivého" vlivu lidí starých cca jako já, tak je těch myšlenek čím dál víc a víc a chtějí ven. Jenže já neumím své myšlneky vyjádřit. Pořád jsem na tom moc...hmm...mladá. Jenže vím, že se to ztratí. Cítím, že se to ztrácí a já to nechci.
Chtěla bych studovat psychologii nebo filosofii, jenže co je v dnešní době člověk, který umí myslet? Vlastně k ničemu, protože jsou uctíváni lidé, kteří rozumí vědě a vytváří ty nové "moderní vymoženosti". A psychologie? Tak upřímně, kolik lidí v dnešní době chodí dobrovolně k psychologovi? Hodně málo. Jen ty bohatí, kteří nemají nic jiného na práci nebo děti, které jsou k tomu donuceni svými rodiči, ať už oprávněně nebo ne. Ale nač to je, když si ti lidé nechtějí nechat pomoct? Jen vidí v každém "závanu smutku" hluboké deprese a netuší, o čem mluví? Na psychologii je těžké se dostat, ale chtěla bych vědět, kolik lidí opravdu chce být psycholog, Opravdu chce pomáhat lidem? Většinou jsou to děti boháčů, kteří vidí v psychologii jakousi "prestiž". Sama si nejsem jistá, jestli bych zvládla takovou profesi, ale mám takové tušení, že když bych se naučila, to co má psycholog umět, tak bych dokázala pomoct i sama sobě. Naučit se chápat.
Kdybych se s tímhle někomu svěřila, tak se mě zeptá, co jsem si šňupla a nebudou to řešit. A to je přesně to. Dnešní mládež neví, co je to vědění. Neváží si inteligence. Třeba moje třídní je neskutečně inteligentní žena. Sice to přehání s feminismem, ale co už, každý má své ideály. Každý, koho učí, ji nemá rád, protože neustále chce, abychom se učili, připravovali se, četli a tak. Já ji chápu. Jenže už to začíná být otravné i pro mě, protože když vidím, jak ostatní reagují, tak to ovlivňuje i mé myšlení. Štve mě, jak moc se nechávám ovlivňovat ostatními lidmi, ale vždy to takové bylo. Snaha zapadnout mě ničí. Ničí to dobré, co ve mně je a bojím se, že to už znovu nenajdu.
K Vánocům jsem si nadělila za peníze od babičky knížku Sokratův stín od Adama Michnika. Když to přišlo a naši si prohlíželi ty knihy, co jsem si objednala, tak je vůbec nezarazilo, že tam je kniha o holkách, které se řežou. Je zarazilo, že tam je kniha o filosofii. "To jsem zvědavá, jak to přečteš. Samá politika!" Děkuju mami, teď nemám odvahu to začít číst, protože se bojím, že to nebudu chápat a zase se naštvu, jak mám mizerné myšlení. Když mi přišlo Ať na mě prší život, tak jsem to přečetla jedním dechem a byla unešená těmi myšlenkami. U tohoto to mělo být stejné, ale není. Když mi někdo řekne, že něco nedokážu, tak tomu sama věřím a opravdu to nejde, ať se snažím jak chci. Nikdo mi nikdy v ničem nevěří a já sama si pak už nevěřím vůbec v ničem.
Jestli tohle někdo přečetl, tak ho obdivuji. Psala bych dál, ale co z toho? Stejně mi to v té hlavě zůstane. Achjo...Nesnáším tuhle dobu.
Na závěr písnička, která mě provází dneškem. Mám ráda Coreyho (bože, jak se to skloňuje? O.O) hlas a nějak nemůžu uvěřit, že ten řev, co vydává ve Slipknotech, je opravdu z jeho hlasivek. Každopádně mám ráda spojení Apocalypticy a dobrých zpěváků. Enjoy.
Apocalyptica feat. Corey Taylor- I'm Not Jesus

"Někdy si myslím, že nejsem připravena na lidskou lásku. Vnímám život jiné doby. Ztrácím se v sebevražedném strachu. Nejistota z toho, co přijde pak, mě mate a mění záblesky štěstí ve špatně napsanou knihu, ve tvář zrůzněnou obavou, že bude namalována."
"Hodně miluj a výměnou za to nic neočekávej. Láska zmůže všechno, ale proč milovat, když se necítím milovaná?"
-Nuria Amat
Sami posuďte, jestli se vám její myšlenky zdají tak...fascinující? pravdivé? co já vím..jako mně.

xoxo Kay

P.S. Fakt se omlouvám, za všechny ty překlepy a chyby, co tam určitě jsou, protože prostě píšu, píšu, píšu a nestarám se o písmenka a číst to po sobě nebudu, musela bych to smazat. Snad to nikoho nepohorší...jestli si to někdo přečte..

The Devile came to take me to Hell but I'm already there

17. února 2014 v 16:51 | Kay |  Deník
Prý jsem zlá. Dobrý postřeh, kámo! Zase mám nálady. Špatně jsem se vyspala, musela jsem zakrýt jizvy náramky, aby doktor nic neviděl. Hypnotuzuji je. Třeba sami zmizí, když je k tomu budu přemlouvat, co já vím, jak to fuguje. Někdo se silou vůle vyléčí z rakoviny, tak proč bych já nemohla vyléčit jizvy na kůži? Na srdci se mi to nepovede určitě.
Přemýšlím.
Nad blbostma xD
Včera byl koncert Bulletů. Viděla jsem pár videí od lidí, kteří tam byli a muselo to být nádherný. Třeba to vyjde někdy jindy....v létě budou A7X, chtěla bych na ně, jenže nevím, kde sebrat peníze a jak přemluvit rodiče, no xD a Metallica, IM, budou Masters of Rck, RFP a já na ničem nebudu. Ještě rok a nikdo mi do toho nebude moct kecat :3 Těším se na to jako děcko na Ježíška (kde jsem k tomu přišla, proboha? oO xD)
"The only person you are destined to become is the person you decide to be." - Ralph Waldo Emerson
Ta věta má hloubku (pokud ji ovšem dobře chápu, že jo). Pokud se nemýlím, tak ve volném překladu znamená, že každý má určeno, jakou osobou má být a je to určeno dle jeho rozhodnutí. Prostě...každý by měl být takový, jaký chce být a nikdo by mu do toho neměl kecat, protože z toho vznikají jenom špatné věci. Šikana, deprese, sebevraždy, sebepoškozování, hádky, problémy, ale zase je pozitivní, že patologové, policisté, hrobníci a psychiatři/psychologové mají práci xD . Černý humor, why not. :3
Ze smrti do osudu. From death to destiny.
Ááno, pokud někdo dosud nepochopil, tak celý den poslouchám Asking Alexandria. Konkrétně The death of me. Nemůžu si pomoct, ale ten klip je prakticky film podle scénáře. Scénářem je text té písně. Nemůžu se na něj přestat dívat. Uchvacující! (a taky se nejde nedívat na Dannyho a Bena :3 xD zdá se mi to nebo jsou Danny a Ben čím dál hezčí? :3) AA se podle mě strašně posunuli dopředu. Díky tomu, že se Danny zbavil svých závislostí a dospěl. Našel smysl života, problémy a jejich texty o tom jsou neskutečně procítěné.
Dobře, fakt jsem neměla v plánu psát článek o AA xD ale nevadí :)
The Death of Me


Proč, když se něco po dlouhé době konečně začne zdát v pohodě, tak se to opět podělá? Přijde mi, že snad nějaká vyšší síla (ne, nevěřím na boha, ať už jakéhokoliv, jen na duchy a ďábla, protože prostě jo.. xD) mění lidem život v peklo. Ale jen někomu. Někdo chce být šťastný a je. Někdo si přeje to samé, ale nedaří se mu to.
Sliby-chyby.
Už mu nevěřím. Už nevěřím žádnému klukovi (až na dvě vyjímky-nejlepší přátele si drž u těla, jinak nebudeš mít už vůbec nic).
asdfghjkl^^ ♥ Víte koho mi na té fotce připomíná? Nevinný xD
(beztak se náš prezident chtěl podobat na tý jeho ofiko fotce Dannymu, né papežovi, jak si všichni myslí xD)


Přijde mi to nebo fakt píšu o ničem? xD Asi to tak bude...už mi hrabe nebo co o.O Ale spoň mi už je lépe...ze všech stran.
btw objevila jsem díru na riflích...taková malinká byla...a už je přes celé stehno xD *le šikulka :3

Am I insane? jop, to se hodí, Danny :3 Yes, I'm.
Now I'm back and I'm better than ever :3

Už fakt končím xD
Jdu se dívat na Univerzitu pro příšerky :3 po V zajetí démonů dobrá změna xD

xoxo Kay

Ill...after long time

13. února 2014 v 9:46 | Kay |  Deník
Zdravím,
včera jsem se vrátila domů s tím, že jsem nemocná a mám asi záně průdušek nebo tak...vylezla z toho infekce v plících. Bolí mě i části těla, o kterých člověk normálně neví...třeba ty plíce. Taže budu minimálně týden doma, ale nemám noťas, takže nemám naprosto nic...do pr..kený ohrady. Ale budu psát nějaký moje kecy (těšte se^^) a možná kreslit...a učit se...hih...nemá vlastně nic doma :D tak číst...možná přečtu toho Sokrata, na kterého se chystám už od Vánoc.

Nejsem doma ani den a už mě to nebaví :/ Poslouchám Bullety^^ nakonec jsem vcelku ráda, že mi naši nedovolili jet na koncert, protože bych stejně nemohla :( Ale závist všem, kteří je v neděli uvidí :3 :/

Asi si pustím nějaký film..nebaví mě nic...jen ti Bulleti...

Zvláštní pocit, když mě bolí vše, ale srdce po neskutečně dlouhé době ne. Je zase studené, zmrzlé a nenávistné.
Co jiného chtít.

Všichni mi zase utekli -_- Kruciiš...co mám dělat?

*záchvat kašle*

Kašlat nechci! Bože...proč to tak bolí?

Kocourovi zase někdo ublížil...nevím kdo, jak..nic..chci za ním

Jdu pokračovat v nicnedělání.

Po čtyřech probděných nocích se nemůžu na nic soustředit.

See ya, Kay.