Confused

26. února 2014 v 11:22 | Kay |  Deník
Mám hlavu plnou myšlenek a nedokážu je dostat ven. Připádám si, jak kdyby mi někdo vzal mozek a vrátil mi půlku. Sedím nad otevřenou knihou, mám puštěné Impending Doom a sedím, koukám a najednou se proberu a za pět minut to samé. A na co myslím? Na nic! To je to...nedokážu myslet vůbec na nic. Mám v hlavě jen černočerné prázdno, které se velmi hlasitě a neodbytně hlásí o mou pozornost a tak ji tedy má.
..cause I don't know what's wrong with me. That's the problem.
Normálnímu člověku z toho vstávají vlasy na hlavě a se mnou to ani nehne. Co se mnou je? Jsem jak v bublině. Nic se mnou nic nedělá. Píšu, píšu, píšu a ani nevím co. To zas budou srance na entou. Co je za den? Středa, že? Normálně všichni jásají, že je středa...víte co, přelom týdne a já si vždy ve středu uvědomím, že budu brzo muset zase sem. Zpátky "domů". Už to není můj domov, doma jsem tam. Jenže to nikdo nechápe. Nepochopí, protože nikdo neví. Nikdo vědět nebude. Stejně to nikoho nezajímá. Kruci -.- začala jsem o hudbě, že? Tak tady je to moje slavně "blití do kapuce/mikrofonu", když to od někoho slyším, tak mám chuť mu jednu vrazit, ale já jsem hodná, já lidi nemlátím.
Impending Doom - Murderer
...A reality beyond our eyes
In an unseen world
The Antichrist will fall
The future written in the past
A prophecy of everything ending..
Fakt nevím, proč mě ten text zaujal. Se musíte zeptat mého mozku. Se mnou se ten hajzl nebaví -.-
Bože...co jsem to zas napsala? Bylo by lepší to celé smazat, ale sedím tu a píšu to už půl hodiny. Pfff.. -.- Budu si muset jít udělat oběd, v tomhle stavu možná tak vyhoříme...aspoň už chcípnu ^_^ Jsem magor..xD
Přečetla jsem to Těžší než nebe! A mám zase fangirl období xD Loni to byl Nikki Sixx a letos Kurt Cobain. Chtěla jsem o tom napsat článek, ale nějak se mi nechce xD Taky jsem přečetla Smrt je mým řemeslem. Jestli někho zajímá 2. světová, tak by si to měl přečít. Jsem to dala jedním dechem a O.O Je to o Rudolfu Langovi, který díky tvrdé výchově svého otce nebyl schopný neuposlechnout rozkaz. Vystavěl plynové komory, vymyslel to s cyklonem B a postavil pece. Když mu u soudu řekli, že zabil tolik lidí a ani nemrkl, tak prohlásil, že jen plnil rozkazy. Ještě větší psychopat než Hitler. A to jsem netušila, že to jde. Teď čtu thriller od Deana Koontze, jmenuje se to Manžel a zatím dobrý. :) Včera jsem kukala na Ending Is the Beginning: The Mitch Lucker Memorial Show a je to luxusní. Jsem si u toho pobrečela xD a přitom čela Manžela. Hlavní hrdina je Mitch, jak příhodné a ironické.
Jsem si krelsila! Některý den minulý týden oO
"Kvalitka" já vím, ale chtěla jsem se pochlubit jak "chytrý" mám mozek xD jak mě toto napadlo bych chtěla vědět i já sama xD
Pak jsem ještě kreslila smrtku :3 ale tu až někdy jindy xD
To by asi stačilo. Moožná budu mít dneska zátky noťáska i s pamětí, takže všechno moje psaní bude zpět u mě a já budu moct pokračovat. Jak jsem doma, tak na to mám úplně náladu, ale když to nemám, tak nemůýu psát, protože zas nevím, že jo.

Končím.

xoxo Kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | E-mail | Web | 28. února 2014 v 22:55 | Reagovat

Občas se cítím, že nepatřím tam, kde žiju, takže s tebou cejtím... Nevím, možná mi to jen přijde, ale možná si jen potřebuješ promluvit s někým nezávislím... tak kdybys chtěla, zanechávám e-mail.. :) Nemusíš mi psát, vlastně mi ani nemusíš věřit, ale kdybys potřebovala, tak jsem tady.. :) cokoliv..vím, jaké je to se cítit někdy takhle, takže...  :)

Těžší než nebe jsem si chtěla přečíst taky, jenže potom, co jsem oběhla všechny antikvariáty ve městě jsem to vzdala, protože ve všech na mě koukali, jako bych spíš spadla z nebe a hodně moc se uhodila do hlavy, hrozný, jak jsou ty lidi nevzdělaný a neví, kdo je Kurt Cobain.. -_-

Kresba krásná.. :) kresli víc.. :)

2 Kay Kay | 1. března 2014 v 16:43 | Reagovat

[1]: Jak sis určitě všimla, tak jsem dost náladová a jo, mívám dny, kdy bych si potřebovala popovídat s někým, kdo mě vlastně ani nezná, takže děkuju za nabídku a pokud budu potřebovat, tak se ti ozvu.. :)

Jo, to já s mým stálým nedostatkem peněz knihy nenakupuju, jen vájimečně, když najdu nějaké fajn se slevou a tak :) Těžší než nebe jsem sháněla asi rok a pak jsem prostě přišla do knihovny, podívala se do jednoho regálu a smál se na mě odtam Kurt :3 Je to nádherná knížka :)

Děkuju :) já docela dost kreslím, ale mám ve zvyku nechávat kresby nedokončené a pak se mi nechce vracet.. :/ teď mám rozdělané čtyři :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama