So close, so far, I'm lost in time

21. února 2014 v 15:46 | Kay |  Deník
Byla jsem u doktorky a dostala další antibiotika -_- a sestřička si zahrála na upíra. Tolik krve, kolik mi vzala dnes, mi snad ještě nebrala. Je mi z toho špatně a to mám normálě odběry krve ráda (jsem magor a vím to o sobě). Poslední dny jsou strašně zmatené. Nebo jsem zmatená jen já a vše kolem mě je normální. Asi záleží na úhlu pohledu.
Zamilovala jsem se do písničky Síla starejch vín od Škworů. Nikdy jsem českou tvorbu moc nemusela, ale občas mám prostě náladu na tu naši řeč a když tu náladu mám, tak poslouchám právě Škwory. Mají krásné texty, zpěvák má boží hlas a kluci skvěle hrají. Občas si poslechnu ještě Arakain, abych nezapomněla. Hudba je poslední dobou to jediné, co mě zajímá. A co mě baví. Vždy si pustím nějaký film a za deset minut ho naštvaně vypínám, protože mi leze na nervy. Stal se ze mě nervák.
Za to můžou oni. Nechci tu být. Nechci tu být, když jsou tu oni. vrrr -_-
Hrozně smysluplné, ale hlavně, že já vím, co kecám.
Tohle vylévání duše mi dělá dobře. Vždy jsem si psávala deníky, ale nějak už na to není čas a tak. Kdybych psala deník na intru, tak na mě akorát budou čumět jako na blbce a já se budu strachovat o svá tajemství, protože mám o co.
Jednu výhodu to má, že jsem doma. Neuvidím ho ještě týden. O týden později budu mít srcde v krku a motýlky v břiše. Jak já to nesnáším.. -_- achjo..
Dnes jsem byla v knihovně :) Takové zlepšení nálady po té doktorce :) Půjčila jsem si Těžší než nebe, Feťáka, Smrt je mým řemeslem (aano, jsem prostě fasinovaná druhou světovou válku a koncentráky), pak thriller od Koontze a Anděle a Démony anglicky :) pořád se snažím číst anglicky, ale jen stažené knihy v pdf a prostě se mi na počítači nečte dobře. Zkusím teda takhle, třeba to půjde. :)
To Těžší než nebe je o Kurtu Cobainovi. Jeho životopis. Včera by mu bylo 47 a já si nemůžu pomoct, ale přijde mi zvláštní, že je Kurt o 30 let starší než já. Mám ho zafixovaného jako dvacetisedmi letého a méně. To je tak, když legenda umře mladá.
Mám teď strašně inteligentní chvilky. Občas bych si dala přes...mozek? O.O za ty myšlenky. Jsi moc malá na takové věci...:/
Zase nic o ničem..heh...asi to tak bude vždy. Možná pak napíšu někdy něco o nějaké knížce...mám ráda knihy. Útěk od těch sraček tady všude. Hudba a Knihy. Dva odlišné světy, které ti nikdo nemůže vzít. :)
Sice titulek je z Justify, ale teď mi jede tahle, tak sem hodím tuhle. :) Občas mívám náladu na Lauriho hlas :) A navíc je moc pěknej :3

...You told me, my darling
Without me, you're nothing
You taught me to look in your eyes
And fed me your sweet lies...
xoxo Kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | Web | 22. února 2014 v 21:50 | Reagovat

S těma antibiotika s tebou cejtím, jednou do mě doktorka rvala 4x antibiotika, až jsem nakonec skončila v nemocnici.. -_-
Doufám, že se brzo uzdravíš a bude to v pohodě.. :)

2 Kay Kay | 23. února 2014 v 14:13 | Reagovat

[1]: 4x? fuj -_-
Děkuju :) už mi z toho začíná hrabat :/ xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama