Březen 2014

Even If I say it'll be alright, still I hear you say you want to end your life

24. března 2014 v 22:18 | Kay |  Deník
Zdravím,
dneska jsem ve škole psali esej o naší osobnosti. Měla to být práce na dvě hodiny, někteří tradičně odevzdali za 10 minut s pěti řádky (áno, asi se dá rozebrat osobnost na pět řádků, taky čumím oO). Doufám, že nám to učitelka dá na déle než dvě minuty, abychom se podívali na známky. Chtěla bych to sem hodit, ale znova nemám šanci to napsat. Možná bych mohla znova jinak a více, i když by to asi nikdo nečetl, tak by to mohlo být dobré. menší terapie. Psali jsme o charakteru, temperamentu, cílech, motivaci a tak. Hrozně mě ten předmět teď baví, pořád se bavíme o psychologii člověk, osobnosti a tak :) Když nemůžu jí na psychologii na vysokou, tak jsem ráda, že aspoň tu se to bere. V občance jsme psychologii brali loni, ale převážně takové to rozdělení dítěte, jak se vyvijjí, temperament a další známé a ne moc záživné věci. Aspoň něco mi v té škole jde, když ne matika, zeměpis a němčina, což mi připomíná, že bych se měla naučit zeměpis a dokončit konečně tu prezentaci a taky začít s učením se na čtvrtletku z matiky, kterou píšeme příští úterý (příhodně na 1. dubna).

Mám teď radost z jedné věci, poslední dobou mi přijde, že si začínám rozumět s mojí mamkou. Nikdy jsem si nebyly blízké a to se zase tak nemění, ale my spolu ani nemluvily. Jen takové ty potřebné věci. A teď konečně me bere jako aspoň trochu rovnocennou a dokáže se se mnou bavit. Mluvíme sice o lidech, které skoro neznám, vypráví "drby" a tak, ale aspoň spolu mluvíme.

Už zítra! Zítra! ^_^ O čem je řeč? Nové album My Chemical Romance ♥ Vážně se moc těším, ten song, který vyšel jako "trailer" je skvělý a doufám (vím), že celé album bude super, jen je hrozně smutné, že i poslední :( Třeba se kluci rozhodnou, že to dají zase dohromady, těch 12 let nemůžou jen tak zahodit. Dobře, vím, že můžou, ale přijde mi to nespravedlivé jak k jejich tvorbě, tak k nám fanouškům.
Poslední dobou se mi rozpadají sny. Sny o koncertech, které bych chtěla vidět live. Mitch ze SS zemřel (na Eddieho si snad zvyknu, ale Michell byl Mitchell, o tom žádná), MCR se rozpadli, Adam odešel z TDG, s AA to vypadá taky prazvláštně (bože, ať ti se nerozpadají!!!). Vždy jsem je chtěla vidět a asi nic, no. Minimálně ty tři asi ne. Je to smutné, že nám to nebylo dopřáno, na Geeho a Adama jsem naštvaná -.-

Asi už to zabalím, zítra se mi do té školy moc nechce...jako každé úterý, ale musí se to nějak přežít.

Dobrou noc, Kay. :)

Život je boj

20. března 2014 v 21:06 | Kay |  Deník
Už jsem měsíc nic nepsala. Nebyla nálada. Je divné, že píšu kvůli tomu, že se potřebuju vypovídat a pak nejsem schopná psát nic, protože to prostě nejde. Jak jsem byla nemocná, tak ještě pořád nejsem ok a fakt mě to štve. Nejsem schopná jít ven bez toho, abych se pak celou noc dusila, fakt luxus. Asi si za to můžu sama, myslím.

Objevil se jeden kluk, když jsme šli jen tak na curacao a vodku. Zase to vypadalo, že by to mohlo vyjít, rozuměli jsme si a bylo s ním fajn, jenže typicky chtěl akorát to jedno...nedostal, tak se naštval a zase nic..ne, fakt mě to neštve, je to vůl a doufám, že kámoška, do které valí teď, nenaletí...taky kvůli němu jsem neměla čas a díky škole.

Ve škole mi to teď tak luxusně nejde, že to ani není možné..fakt nevím, čím to je, protože se učím na každou písemku minimálně hodinu nebo dvě a pak dostanu trojku, to jako co má být?! Špatné období, aspoň doufám, protože jinak fakt nevím...matka mě zabije ^_^ -.-

Aspoň jsem přišla na to, kdo jsou opravdoví přátelé a vím, že on je jediný, komu mohu věřit.

(zapomněla, co vše chtěla napsat, protože šla koukat na film) Kay