Even If I say it'll be alright, still I hear you say you want to end your life

24. března 2014 v 22:18 | Kay |  Deník
Zdravím,
dneska jsem ve škole psali esej o naší osobnosti. Měla to být práce na dvě hodiny, někteří tradičně odevzdali za 10 minut s pěti řádky (áno, asi se dá rozebrat osobnost na pět řádků, taky čumím oO). Doufám, že nám to učitelka dá na déle než dvě minuty, abychom se podívali na známky. Chtěla bych to sem hodit, ale znova nemám šanci to napsat. Možná bych mohla znova jinak a více, i když by to asi nikdo nečetl, tak by to mohlo být dobré. menší terapie. Psali jsme o charakteru, temperamentu, cílech, motivaci a tak. Hrozně mě ten předmět teď baví, pořád se bavíme o psychologii člověk, osobnosti a tak :) Když nemůžu jí na psychologii na vysokou, tak jsem ráda, že aspoň tu se to bere. V občance jsme psychologii brali loni, ale převážně takové to rozdělení dítěte, jak se vyvijjí, temperament a další známé a ne moc záživné věci. Aspoň něco mi v té škole jde, když ne matika, zeměpis a němčina, což mi připomíná, že bych se měla naučit zeměpis a dokončit konečně tu prezentaci a taky začít s učením se na čtvrtletku z matiky, kterou píšeme příští úterý (příhodně na 1. dubna).

Mám teď radost z jedné věci, poslední dobou mi přijde, že si začínám rozumět s mojí mamkou. Nikdy jsem si nebyly blízké a to se zase tak nemění, ale my spolu ani nemluvily. Jen takové ty potřebné věci. A teď konečně me bere jako aspoň trochu rovnocennou a dokáže se se mnou bavit. Mluvíme sice o lidech, které skoro neznám, vypráví "drby" a tak, ale aspoň spolu mluvíme.

Už zítra! Zítra! ^_^ O čem je řeč? Nové album My Chemical Romance ♥ Vážně se moc těším, ten song, který vyšel jako "trailer" je skvělý a doufám (vím), že celé album bude super, jen je hrozně smutné, že i poslední :( Třeba se kluci rozhodnou, že to dají zase dohromady, těch 12 let nemůžou jen tak zahodit. Dobře, vím, že můžou, ale přijde mi to nespravedlivé jak k jejich tvorbě, tak k nám fanouškům.
Poslední dobou se mi rozpadají sny. Sny o koncertech, které bych chtěla vidět live. Mitch ze SS zemřel (na Eddieho si snad zvyknu, ale Michell byl Mitchell, o tom žádná), MCR se rozpadli, Adam odešel z TDG, s AA to vypadá taky prazvláštně (bože, ať ti se nerozpadají!!!). Vždy jsem je chtěla vidět a asi nic, no. Minimálně ty tři asi ne. Je to smutné, že nám to nebylo dopřáno, na Geeho a Adama jsem naštvaná -.-

Asi už to zabalím, zítra se mi do té školy moc nechce...jako každé úterý, ale musí se to nějak přežít.

Dobrou noc, Kay. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | Web | 26. března 2014 v 19:21 | Reagovat

Psychologie mě taky ve škole bavila :) teď probíráme sociologii a politologii a to je teda pěknej vopruz, ale ta psychologie má něco do sebe, taky hrozně k zamyšlení.. :D

Jsem ráda, že nějak vycházíš s mámou. :) Já zase mám pocit, že jsem s ní vycházela dřív a teď se nějak odcizujeme, už spolu tolik nemluvíme, já jí nějak nemám, co říct, ona mně taky ne.. začíná to bejt divný... o.O

2 Kay Kay | Web | 26. března 2014 v 20:48 | Reagovat

[1]: Mě to zajímá tak celkově, psychologie, ale ty knihy o ní jsou na mě ještě moc složité, takže si teď musím vystačit s tím, co se dělá ve škole :)

Já vcelku taky, u nás to je hlavně o tom, že ségra je vždy ta dokonalá a já nějak nic oO takže když se někdo zajímá, tak je to fakt divné. Možná je to tím, že ségra půjde od podzimu na vysokou do Prahy, takže se s ní skoro neuvidíme, ale jsem ráda, je lepší pocit cítit se doma aspoň trochu dobře :)

3 Dev Dev | Web | 1. dubna 2014 v 22:31 | Reagovat

Mně se zdá naopak nespravedlivé, když někdo chce po kapele, aby hrála, i když už členové nechtějí a třeba už ani nemají světu co říct...úplně tě chápu, taky mi bylo líto, když se mé oblíbené kapely rozhodly skončit, ale jejich rozhodnutí jsem akceptovala :)
Psychologie je hrozně zajímavá...čím víc toho o ní člověk ví, tím víc si uvědomuje, kolik toho ještě neví :D

4 Kay Kay | Web | 2. dubna 2014 v 16:31 | Reagovat

[3]: Jako na jednu stranu je to dobře, že když chtějí skočit, tak to udělají, kdyby je to nebavilo a tak, tak by jejich hudba stejně stála za nic. Ale prostě.. :/ víš co :D

Jo, to souhlasím :) i proto bych se jí chtěla věnovat, člověk se má pořád co učit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama