We all go to hell

14. srpna 2014 v 9:58 | Kay |  Deník
Prostě nic nemůže být tak, jak bych chtěla. Karma? Nevím, dělám spoustu věcí špatně, ale proč za to dostávám takový tresty? Nechci být doma a nechci jít ani zpět na intr...jako já se tam těším, těším se, až konečně začnu zase dělat něco smysluplného (učit se), což letos fakt už budu muset. Všichni říkají, jak je maturita pro cvičený opice...asi jsem necvičená opice (xD). Já z ní mám ale docela strach. Každý říká, že když ji neudělám já, tak nikdo, ale všichni mají trochu zkreslené představy o mně, nejsme jako moje sestra. Na to není těžké přijít.
Tady, doma, mi vadí hádky, to, že si zlost vylívají na mně a nic neudělám správně, já se snažím,a el nic nevychází tak, jak má. Na intru...tam se budu muset vidět s někým, komu jsem zkomplikovala život a udělala něco, co jsem udělat nikdy nikdy nikdy nikdy neměla a ani nechtěla. Nějak se to zas podělalo..ujelo. Navíc se neustále hádám s nejlepším kámošem, o kterého ani za nic nechci přijít, jenže nechtěně dělám přesný opak toho....když už na mě vyjíždí i jeho přítel, tak je to o ničem, no.

Na prázdninách je ale pozitivní, že nemusím nikomu nic vysvětlovat, stačí napsat ":)" a každý mi to věří, proč by taky ne, že jo, lidi mi věří, ale já jim prostě a jednoduše ne, nemůžu si pomoct. Co má kdo strkat nos do mých věcí? Neznají mě, ví o mně to, co chci, aby věděli. Někdo méně, někdo více. S tím více už si budu dávat pozor. Nechám si člověka vlézt pod kůži, řeknu mu skoro úplně všechno a po pár dnech...týdnech jsem mu najendou ukradená a ví víc, než by měl. Taky mám konečně víc času na čtení, nevadí, když jdu spát místo v deset, v jednu. Jenže pak musí druhý den fungovat stejně, ale aspoň ne přemýšlet (taky to tak vypadá xD).

Když jsem u toho čtení...je fajn pocit jít si tak po Glóbusu, bezmyšlenkovitě koukat po knihách, bločcích, diářích (musím si nějaký koupit knečně oO) a najednou uvidět knihu s rukou na přední straně, která mi něco říká (tetování!). Kouknu na ni a...Nikki Sixx! Pětikilo v hajzlu, ale mám pokračování Heroinových deníků...Tohle bude bolet! :3 Sice HD nemám, ale plánuju si je taky koupit...už jsem je četla třikrát (půjčené) a prostě...jsem závislák na knihy o drogách, navíc, když jsou podle pravdy a ještě o známé osobnosti.^^
Taky jsem četla Druhý dech, což je chlápkovi, o kteérm je natočený film Nedotknutelní, který je nádherný^^ Tu knihu napsal sám Phillip, o svém životě před a po nehodě, o své manželce, dětech.. je to boží a strašně procítěné, jde poznat, že to opravdu psal člověk, který to zažívá (v originále to musí být ještě krásnější, jenže neumím francouzsky).
Včera jsem si četla knihu pro "čarodějky od 12 let", jako vážně, to je prostě duchařská lovestory o 17letých dívkách. Přečetla jedním dechem. Už jsem potřebovala něco, u čeho nebudu muset přemýšlet, co se tam vlastně děje a děj jde jednoduše kupředu. Předtím jsem četla Tak chladná řeka, což je nehorázně zamotaný psychothriler, ale chytne vás a nepustí, dokud těm záhadám nepřijdete na kloub.
Ještě mám v plánu přečíst Foresta Gumpa v aj, ale nevím nevím, jak se tím prokoušu, uvidíme. Každopádně nemám ještě ani dočtené ty knihy, které jsem si kupovala v červenci ve slevách. Nějak nestíhám. ( a to mám času, že nevím co s ním)

Bože...normálně se klepu jak při absťáku! Nesnáším hádky! Nechci! Zas jsem začala kouřit...to už není normální, moje vůle stojí za starou belu...ne, spíš žádnou ani nemám. Už se vidím dneska u doktora "Kouříte?" "Ne.". Já nekouřím, jen když mám nervy a ot nebudu vyprávět sestřičce, že jo. To bude taky zajímavé, jsem zvědavá, co mi řekne. Mám totiž úplně nádherně rozházený organismus. A asi venku zmrznu. Se to počasí zbláznilo. V červenci umíráme horkem a teď bych si nejraději vytáhla zimní bundu a rukavice...a já si půjdu v sukni dnes. (mohla byhc zase onemocnět a rozházet si to ještě víc, juch!)

Zas kecám blbosti, jen jsem to potřebovala dostat ven. Ještě bych psala dál, ale nějak mi to přijde zbytečné.
xoxo Kay

btw. v pondělí umřel jeden skvělý herec a komik, který hrál třeba v Noc v muzeu Teddyho Roosvetla nebo ve Společnosti mrtvých básníků (na kteoru jsem úplně nevědomky koukala právě v pndělí, když se ještě ani nevědělo, že zemřel) nebo ve známém filmu Táta v sukni
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama