Září 2014

Lost and broken

28. září 2014 v 21:54 | Kay |  Deník
Sluníčková Kay? Hah..don't be funny, Kami! Tento týden začal tak krásně a skončil tak na nic..Je tak !svělé", když někdo dělá, jak chápe, jak mě má rád, a tohle a toto a pak po 4 měsících zjistím, že mi celou dobu lhal a jsem teď za...bitch já..! Hajzl..jak mám teď věřit klukům? Jak mám věřit Romeovi? Jak?

Zlomil mě. Zlomil mou důvěru. Tak pracně vypěstovanou důvěru a to ví, že na tom nejsem moc dobře po této stránce. Jak kdyby to udělal naschvál, posměch pro psychicky labilního člověka, why not? To je přeci zábavička! Lepší než si všímat vlastní přítelkyně se kterou je 3 roky! Která mi pak napíše, že jim kazím dlouhý vztaha že mi rozmlátí ksicht! Jak jsem to měla vědět? Proč se to vytáhlo teď? Bože!!

A když se z toho tak nějak pomalu začínám dostávat, tak se můj nejlepší přítel rozhodne, že už mu se mnou přetekla trpělivost, protože jsem svině, která myslí jen na sebe a nedokáže mu pomoct. Pořád srandičky a najednou mi došlo, jak zlá jsem na něj byla...která kamarádka dostane nejlepšího přítele do nemocnice? Kay. Šikovná, že?

Jsem jako ostatní. Jen sex, drogy a volnost..to víš, že jo. Miluju svým vlastním způsobem a vždy mu to stačilo. Láska mi moc neříká, ale když miluju, tak to cítím a snažím se to oplácet, avšak ne vždy se daří a ne vždy dokáže milovanému pomoct. Nesnáším problémy. Ignoruju problémy. Jenže on je řeší a to já neumím...jsem moc obyčejná, moc zlá, moc na nic..joo, tak jsem si oba udělali au (8 měsíců v hajzlu) a až mi na to přijde Romeo, tak mě nechá a můžu si jít rovnou hodit mašli..

Vypadám jak strašidlo..haha..jdu si vybít zlost...tohle stejně brzo smažu..GN

They don't see the angel living in your heart

26. září 2014 v 18:53 | Kay |  Deník
Pro začátek písnička :3 Prostě jsem si zamilovala Sixx:AM, protože jsem si přečetla Tohle bude bolet od Nikkiho Sixxe a ty texty a fotografie a hudba a aaah!^^ Ehm..jinak jsem úplně normální a poslední dobou úplně moc sluníčková :3 okay, poslední týden (až na minulou neděli...zmrd jeden ožralej) nebudeme si kazit náladu :)


Prostě...to cítíš až v duši..tu lásku, nepochopení, touhu, smutek...A jinak je úplně normální poslouchat při dobré náladě depkařskou hudbu :D
Prostě...minulý týden ve čtvrtek jsem se dala dohromady s Romeem, pohodička, ňuňuu :3 je to boží...nemůžu si pomoct, ale až když to mám, tak mi došlo, jak mi láska chyběla..
Na druhou stranu mi včera napsala přítelkyně kluka, kterého jsem chtěla před delší dobou (a ani jsem netušila, že nějakou má oO), že jí nemám sahat na kluka nebo mi rozmlátí..ksicht..upřímně.já to nechápu, vůbec, nikdo ze tří lidí, kteří to ví, to nechápou. No nic..fujky.

Je konec září, mám pocit, že nic neumím a asi to tak za chvíli začne vypadat, vzhledem k tomu, že začínáme psát písemky a já toho za víkend musím stinout tolik, že ani nestihnu být s Romeem (kruci to jsem si nemohla vymyslet lepší krycí jméno? :D)...vžuuu...asi mi z toho hrábne. Ne asi, ale určitě. Těšte se :3

A tahle je prostě taky nádherná :3

Čučím tak na svoji zeď a přemýšlím, že by to vážně chtělo změnu...asi si k Vánocům nadělím nějaký mega moc veliký plakát, buď s nočním L. A. nebo s nějakou krásnou slunečnou Miami beach nebo NY nebo San Francisco :3 teď tam jsou lebky, vlk, andílci, pavouk, BVB, Rock'n'Roll, 2 citáty a gramofonová deska :D
Achjo...tak strašně se mi nic nechce, že to až bolí :D Když nemám co dělat a ani se co učit, tak bych klidně celý den počítala matiku, kdyby mi to pomohlo k zabavení, ale když se mám učit a dělat úkoly, tak se mi nechce...aaa! :// Kdo to udělá za mě? Asi nikdo, že? :/ Ale kdyby byl někdo tak moc hodnej a vyplnil mi dotazník k ročníkovce, tak by byl zlatej :3 http://www.survio.com/survey/d/N8R7R7S5Y8U2I5C9R sice nevím, kdy se dostanu ke zpracování (ideálně dřív než v lednu, do jehož konce to máme odevzdat) :D ale co už..jsem líná a nestydím se za to a mohla bych konečně začít vymýšlet dárky na Vánoce :3 a taky bych měla přestat kecat blbosti :D

Do třetice ♥xoxo (sluníčková^_^) Kay

I can't drown my demons' they know how to swim

16. září 2014 v 22:20 | Kay |  Deník
Nic se teď nedaří, všechno stojí za nic. Škola mě nebaví a to myslím vážně, fakt mě ten můj obor nebaví. Nechci ho dělat, ale ve třeťáku už je pozdě a naši by mi to stejně nedovolili. Mám na nic náladu a dělám hnusné věci, jsem svině....ne, chudáci prasátka, já jsem kurva to je přesnější. A víte co? Dřív jsem si říkala, jak to nevadí, že jsem prostě taková jaká jsem, ale pak jsem si uvědomila, že ne ve všem to platí. Znám meze slušnosti a tak, ale někdy je tak snadně je překročit, že si to člověk uvědomí, až když už je pozdě. Stalo se mi to už tolikrát a s tím jedním. Říkala jsem si, dobré, to už bude v klidu, bylo to naposledy, jenže ono se to stupňuje a nechci vědět, co bude příště.

Jak nerada dávám falešnou naději, ale když sama nevím, jak to je, tak si pak nemůžu pomoct, navíc neumím říkat věci na přímo a fakt to není nic příjemného, jenže jak si od toho pomoct? To netuším a je mi ze mě zle. Je jen jeden, který mě zajímá, ale ten na mě kašle a vůbec bych na něj neměla myslet ani nic a prostě to vím, jenže si nemůžu pmoct, nejde to. Bože...já se z toho zblázním, připadám si jak idiot, který dělá, co ostatní řeknou a nemá vlastní názor. Pak přijde on (spíš napíše, na to, až přijede, čekám už 4 měsíce) a já najednou vím jisě co a koho chci, vím co říkat, mám "chytré" myšlenky a jsem trošku jako téměř dospělý člověk a ne zblblá puberťačka, která neví co s roupama...

Geez, zabijte mě někdo, prosím!

O víkendu jedeme do Prahy, zbavit se sestry, nastupuje totiž na školu do Prahy, tak ji tam povezeme a uděláme si výlet...áno, zrovna naše "totálně idylická" rodinka. Kdybych se neozvala déle než pár měsíců, tak jsem tam chcípla...haha...kéž by...bože já mám takovou chuť dělat to, co nesmím..co mám zakázané...grrr..!!

To nemá smysl..sorry za chyby..já prostě už nevíím! Nevím! Měla bych začít s ročníkovkou a s dalšími prácemi do školy, ale nejsem toho schopná. Nedokážu ani začít ani si nic začít hledat..člověk k ničemu...haha a to chce být psycholožka...no nic, dobrou noc :/

11 Questions Tag

5. září 2014 v 23:12 | Kay |  These things
Sim mě nominovala na tag..11 faktů o mně a zodpovězení 11 otízek od ní.
Jak začala škola, tak prostě nemám na nic náladu, nemohla jsem spát, takže jsem byla celý týden enpoužitelná, což jsem i teď, ale říkám, si, že už se k něčemu musím dokopat. Start ve škole byl vcelku dobrej...v pondělí nejdu a v úterý píšu písemku z NJ..musím se na ty slovíčka fakt mrknout...achjo..nechci mít ekonomiku, účetnictví, marketing, hotelový sofwer a provoz a bla bla.. :// :D když se nebudu dlouho ozývat, tak mi z té školy mrdlo a jsem buď v hrobě nebo v blázinci ^_^

30 Days Music Challenge...Day 30!

3. září 2014 v 10:14 | Kay |  30 Days Challenge
30: A song that reminds you of yourself
Tak jsem se po 30 dnech dostala na konec a upřímně..někdy mě to bavilo, někdy ne :D
Dnes to má být písnička, která mě jakože popisuje..při každé náladě by mě napadla úplně jiná...(S)He feels alone
His(Her) heart in his hand
(S)He's alone
(S)He feels alone
I feel....
Tak to bych měla k tomuto..pokud se podaří, ak začnu něco dělat..uvidíme, jak na tom budu se školou, kamarády, náladami a vším...krásný dej přeji, Kay :)

30 Days Music Challenge..Day 29

2. září 2014 v 10:05 | Kay |  30 Days Challenge
29: A song that you remember from your childhood
Tak úplně z dětství si pamatuju takové ty poblblé lidovky, které jsem si zpívali v hudebce, ale to zas jako nebudu přehánět :D Někdy v 5. třídě jsem začala poslouchat Avril Lavigne a 10/11 let je eště dětství, ne? :)

Joo, prostě tohle jelo :3

30 Days Music Challenge...Day 28

1. září 2014 v 10:00 | Kay |  30 Days Challenge
28: A song by an artist with a voice that you love
Corey :333 a taky Mr. Shadows :3