Lost and broken

28. září 2014 v 21:54 | Kay |  Deník
Sluníčková Kay? Hah..don't be funny, Kami! Tento týden začal tak krásně a skončil tak na nic..Je tak !svělé", když někdo dělá, jak chápe, jak mě má rád, a tohle a toto a pak po 4 měsících zjistím, že mi celou dobu lhal a jsem teď za...bitch já..! Hajzl..jak mám teď věřit klukům? Jak mám věřit Romeovi? Jak?

Zlomil mě. Zlomil mou důvěru. Tak pracně vypěstovanou důvěru a to ví, že na tom nejsem moc dobře po této stránce. Jak kdyby to udělal naschvál, posměch pro psychicky labilního člověka, why not? To je přeci zábavička! Lepší než si všímat vlastní přítelkyně se kterou je 3 roky! Která mi pak napíše, že jim kazím dlouhý vztaha že mi rozmlátí ksicht! Jak jsem to měla vědět? Proč se to vytáhlo teď? Bože!!

A když se z toho tak nějak pomalu začínám dostávat, tak se můj nejlepší přítel rozhodne, že už mu se mnou přetekla trpělivost, protože jsem svině, která myslí jen na sebe a nedokáže mu pomoct. Pořád srandičky a najednou mi došlo, jak zlá jsem na něj byla...která kamarádka dostane nejlepšího přítele do nemocnice? Kay. Šikovná, že?

Jsem jako ostatní. Jen sex, drogy a volnost..to víš, že jo. Miluju svým vlastním způsobem a vždy mu to stačilo. Láska mi moc neříká, ale když miluju, tak to cítím a snažím se to oplácet, avšak ne vždy se daří a ne vždy dokáže milovanému pomoct. Nesnáším problémy. Ignoruju problémy. Jenže on je řeší a to já neumím...jsem moc obyčejná, moc zlá, moc na nic..joo, tak jsem si oba udělali au (8 měsíců v hajzlu) a až mi na to přijde Romeo, tak mě nechá a můžu si jít rovnou hodit mašli..

Vypadám jak strašidlo..haha..jdu si vybít zlost...tohle stejně brzo smažu..GN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | Web | 3. října 2014 v 20:22 | Reagovat

Ono je strašně jednoduchý hodit vinu na někoho jinýho, než si připustit, že by něco mohla bejt něčí vina a pak je tu vztek a všechno možný dohromady a člověk někdy řekne něco, co ani tak nemyslel a pak toho lituje (nebo nelituje, ale každej máme svědomí a to se vždycky ozve) a je ještě jednodušší někoho takhle psychicky vydeptávat, že je něco jeho vina, než hledat vinu někde v sobě...
Z tvýho článku dokážu vyčíst jenom to, co si napsala, neznám podrobnosti, ani okolnosti, ale určitě to není tvoje vina.. a bude líp.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama