Oblivion

27. října 2014 v 21:47 | Kay |  Deník
Mám strašně práznou mysl, až to bolí. Nejsem schopná udržet pozornost a už vůbec něco vymyslet. Už tolikrát jsem otevřela nový článek s tím, že něco napíšu, nový word s tím, že začnu s ročníkovkou, power point, že začnu s prezentací a nemám nic. Skončím to tím otevřením. Ve škole jsem jako robot, prostě píšu, píšu, píšu a nevnímám. Ve čtvrtek se mám naučit docela velké množství látky a vůbec nevím, jak to udělám. Měla bych se zítra učit matiku a účetnictví, protože mi ani jedno nejde a myslíte, že se budu učit? No já pochybuju....je toho na mě moc.

Předminulý týden umřel člověk, u kterého jsem si to tak dlouho a z celého srdce přála, až jsem se z toho začala obviňovat. Kocour pořád "Za to nemůžeš. Uchlastla se, tys mu to do chřtánu nelila. Nefunguje to tak, že si přeješ a ono se to stane." a já to vím, ale i tak...nebyl dobrý člověk, ale i tak měl v sobě alespoň část života kousek dobra a to dobro jsem zažívala. Zbyl tu po něm obrovský kráter a já nevím, jestli se s tím dokážu vyrovnat.

Přítel pořád pracuje, a když nepracuje, tak se učí. Maturant, no...jenže to pak stojí za ho..uby..Ale aspoň něco pozitivního, podělal se mi mobil, tak mám k Vánocům nový...teda používám už teď, ale však víte. To je tak smutný, když se raduju jen nad materiální věcí...Čučím už pěknou chvíli na svíčku..mám takovou tu, která mění barvy...uklidňuje to, čistí mysl...třeba dnes budu v klidu spát. To bytí doma mě ničí. Už chci zase na intr, tak nemám tolik času na nicnedělání a pořád je někdo kolem, tady jsem sama...sama v davu online přátel. Ubohé.So try to stop those hands
You're riding down my neck
You touch, I tremble
You never were one to play fair

Miluju tu skupinu a miluju tu písničku. Vlastně každá "tvrdší" skupina, která má i takovéhle baladky, u mě vede právě baladou..zamilovanou? No prostě je krásná.. :3

Začíná zima..začíná bláznění s Vánoci. Nesnáším Vánoce, tolik falešné láskya bezhlavého dávání dárků. Lidé by si náklonost měli projevovat celý rok a dárky si taky dávat, když uznají za vhodné a ne když jim to přikážou jakési zvyky. Stejně jsou Vánoce o něčem jiném. Proč je tedy neslaví jen věřící křesťané? Přijde mi to prostě jako blbost.

Psali jsme ve škole slohovku do novin na téma "Čím nakrmit žárovku?" nebo tak nějak. Volná úvaha spojená s elektřinou. No to bylo taky vymýšlení..totální shit mi vznikl, ale mám to a to stačí...mohla bych to sem hodit, je to krátké...a stejně si to nikdo nepřečte celý.


"Mám se zamyslet nad životem bez elektřiny. Každý to asi vnímá jinak. Co člověk, to názor. Já si myslím, že bez elektřiny by se šlo obejít, ale asi jen málokdo by se mnou souhlasil. Lidé by sice měli hodně omezené možnosti zábavy, práce i stravování, ale proč se nenaučit něco nového? Když bez elektřiny zvládli žít naši předci celý život, proč by to neměli dokázat i novodobí jedinci? Technické vymoženosti jsou podle mě stejně jen nepodstatným luxusem a ulehčením, bez kterého by se každý měl dokázat obejít. Aspoň by byla společnost nucena vše řešit jinak než nejsnazší elektronickou cestou.
Mám svoji představu. Lidé, kteří mají větší možnosti přežití bez elektřiny, by pomáhali ostatním. Využívalo by se otevřeného ohně apod. Díky nefunkčnosti automobilů by se lépe vedlo dřevinám, a tak by byl dostatek dřeva. Vzájemnou pomocí a komunikací by se všem mohlo vést dobře. Na druhou stranu nevím, kdo by nás všechny ty věci, které ovládaly naše prababičky a praprababičky, naučil. Bylo by to složité, zdlouhavé a asi by to nikoho nebavilo. Navíc lidé dnešní společnosti jsou moc sobečtí a nesamostatní.
I přes to všechno si ale myslím, že by to nebyla špatná zkušenost. I kdyby jen na několik týdnů. Nakonec bychom stejně přišli na to, že to fungovat nebude. Lidé jsou zvyklí na svůj zhýčkaný způsob života a cokoliv by museli dělat navíc, nebo naopak by měli něco méně, se většině příčí a nevzdali by se svého luxusu. Kvůli tomu by výpadek elektřiny na delší čas vedl pravděpodobně k všeobecnému zmatku."
250 slov, no..

Už nevím..půjdu spát asi..nic se mi nechce..

xoxo Kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | Web | 29. října 2014 v 0:12 | Reagovat

Prázdná mysl je asi nějaká sezoní nemoc, protože moje hlava je taky naprosto vycucnutá. Asi nezbývá nic jinýho než doufat, že to přejde (jen to asi moc nefunguje, ale nechci kazit vyhlídky).
Dobře, tohle moc pozitivní neni omlouvám se.. :D

Nevím, co napsat, protože abych byla upřímná, nic inteligentního mi na mozek neleze. Napsat, že se to časem zlepší a bude to všechno v pohodě je ohraná slušnostní fráze, kterou tu nechci opakovat, i když by byla myšlena upřímně, takže snad jen.... pevný nervy, hodně štěstí a mysli na ty pozitivnější věci :))

2 Kay Kay | Web | 29. října 2014 v 8:14 | Reagovat

[1]: To dělá to počasí, mlha nám vzala zdravý rozum nebo co. Je to jednoduché, prostě nikdy nic nemůže vydržet dobře, že jsem si ještě nezvykla...

Děkuju za podporu :) a tobě přeju to samé, však víš..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama