The beginnig? Or the end?

5. prosince 2014 v 13:43 | Kay |  Deník
Jo, já vážně ještě žiju! Zatím... xD Všichni jásají nad tím, že je (no, spíš byl) sníh, nadávají na ledovku na silnicích a kolejích (díky které jsem se málem nedostala domů) a já si tak sedím doma s antibiotiky a nadávám, že jsem tak utahaná, že nedokážu ani číst, což znamená, že nemůžu dělat ročníkovku, na kterou už mám jen měsíc a kdo by to byl řekl, mám teprve 3 odstavce...a mám mít 25 stránek :/ Celkově mi přijde, že na tu školu seru víc než obvykle. To je tím počasím. Všechno ničí.


Nejen tím počasím.

I lidmi kolem.

Jsem unavená lidmi.

Ve třídě po sobě všichni jen štěkají a pomlouvají se (co čekat od třídy o 27 lidech, z toho jen 3 kluci). Co je proboha tak těžkého na rozhodnutí se, jestli budeš chodit za čerta nebo ne? Proč kvůli tomu tropíš scénu na celou třídu? No tak Sabuu, nebuď takovej cholerik. Všichni se hádají s naší češtinářkou/němčinářkou, která se nás jen snaží něco naučit a snaží se nás dokopat k tomu, abychom se vůbec snažili něco naučit. Probudit v nás nějké to logické myšlení, které doufám ještě u všech neodhopkalo neznámo kam. Začínám se tam cítit nepatřičně a cítím to čím dál víc.

Za 5 dní to bude měsíc, co mě podvedl a rozešli jsme se. Dělá jakoby nic, tak já taky. Jenže jemu to nedělá problém. Je beze mě šťastný. Má šťastné oči a moje oči jsou jen směsice smutku a bezmoci. Když se mi omlouval, tak vypadal tak upřímně! Ty smutný modrý oči... A teď? Vypnul si pro mě chat na fb (né, že bych mu chtěla psát, ale když jsem u jeho jména už měsíc neviděla zelený puntík a vím, že tam je..), pokud možno dělá, že vedle něj vůbec nejsem, když se náhodou sejdeme na kuřárně...jsem pro něj neviditelná, jako dřív. V pondělí jsem byli na chvilku v hospodě...on tam přišel, podíval se na mě pohledem "Co ty tady děláš? Já tě tu nechci!", málem mě třikrát přizabil tágem, když hrál kulečník a "náhodou" do mě vždy strčil. A ten úsměv, když jsem se na to vykašlala a šla pryč... Hlavně, že po celém okolí nadává na sestru, která mi o všem řekla. Že prý je práskačka, zrádkyně a svině. Co je on, když dokázala zničit to, co si prý chtěl vybudovat? Na co si chtěl počkat...však důvěra je pro něj maličkost, očividně..

Celý dny myslím na to, jak mi chybí. Chybí mi i to, jak jsem od něj chystala sprostou mluvu a pak si nadávala za to, že mluvím sprostě :D Chybí mi ranní objetí, večerní ukrývání do stínů keřů mezi intrem a školou, abychom se skryli před kamerami (no co, všichni nám nadávali, že stojíme vždy přímo před kamerami) a mohli se rozloučit. Ta milá slova...všechno mi chybí. A pak se s ním potkám, vidím tu lhostejnost a nejraději bych mu vyškrábala oči. Nakonec jsem vděčná za nemoc. Aspoň tam nemusím být.

Rozhodla jsem se si postahovat a snad poprvé v životě se podívat na všechny díly Harryho Pottera. A až toho budu schopná, tak si dočtu nového miláčka, knihu o holocaustu, opět..Ženy z bloku 10. Lékařské pokusy v Osvětimi. A taky se pustím do té ročníkovky. Snad v pondělí. Jsou to věci, na které se doopravdym musím soustředit a v momentálním stavu to moc nejde.. :/ Navíc mě bolí zuby...áno, všichni milujeme osmičky. Na jaře něbo už na konci zimy bych měla jít na trhání obou spodních....jestli do té doby nezešílím....Say another word, I can't hear you
The silence between us
Nanimo nai you ni utsuteru dake
I take this chance that I make you mine..

xoxo Kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ly Ly | Web | 7. prosince 2014 v 20:05 | Reagovat

taky bych měla dělat ročníkovku... a spoustu dalších věcí, ale.. nah.
25 stránek? woah.. to je celkem dost..

my máme ve třídě většinu holek, ale asi dvě třetiny - i to stačí... uh. nezávidím ti to.

a ten kluk... no comment. jak to tady čtu, to je jen na facku... je špatný, že se kvůli někomu takovýmu musíš trápit... :\

2 Ly Ly | Web | 7. prosince 2014 v 20:06 | Reagovat

jo, a ještě něco... ta písnička je úplně úžasná... arigatou. :)

3 Kay Kay | Web | 7. prosince 2014 v 23:00 | Reagovat

[1]: 25 textu, takže to ani nejde nastavit obrázky, ale tak snad to nějak zvládnu...

Facku dostal, ale asi byla jedna málo :/

Já vím, ta kombinace japonštiny a angličtiny je fantastická :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama